Популярні публікації

четвер, 15 грудня 2011 р.

Отримання того, за що заплачено


Щоразу готуючи газету до випуску, спілкуючись із фахівцями та й переглядаючи телепрограми на споживчу тематику переконуюся в одному – ми ще так довго будемо говорити і про неякісні товари, і про безвідповідальність виробників, і про хитрощі продавців.

середа, 30 листопада 2011 р.

Зелене світло фальсифікату дано


Чому продукція, яка продається в магазинах не те що неякісна, а часто й небезпечна –  запитаєте ви. А все тому, що наші законодавці постійно звужують повноваження держави щодо контролю за якістю, а головне безпекою продуктів харчування. Останнє з їхніх «вагомих» рішень – відміна державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил (шляхом реорганізації Держспоживстандарту) ще більш прискорило появу на полицях магазинів небезпечної продукції.

вівторок, 15 листопада 2011 р.

Балагану не буде! Буде праця!

В Мінрегіонбуді будуть працювати самі і змусять це робити громадські організації. Про це сьогодні серйозним і погрозливим тоном сказав перший заступник міністра АЛІПОВ Олександр Миколайович.

четвер, 6 жовтня 2011 р.

Чому ми не здатні змінити суспільство?

Нещодавно була учасником «Соціального форуму «Солідарність заради конституційних прав», який відбувся в Українському Домі. Юрій Збітнєв зібрав чимало поважних людей, які кожен по собі досяг певних результатів у творенні громадянського суспільства, відстоюючи права та інтереси членів громадської організації. Але довго (в черговий раз) слухала і думала одне: «чому ми всі разом  і кожен окремо,  розумні, з великим багажем досвіду і знань, так і не можемо щось змінити.

середа, 28 вересня 2011 р.

Бумеранг таки повертається!

В цьому ще раз переконалася сьогодні, коли почула новину – погнали геть з телекомпанії «Київ» Наталію Яструбенко (хоча начеб то сама пішла). Зустріла цю новину словами: «Нарешті, хтось в Київській адміністрації ввімкнув телевізор та подивився програми столичного каналу, який за часів керівництва Валерія Ткачука мав відносно сьогодення високі рейтинги – займав щосту-сьому позицію, пропускаючи вперед п’ять Всеукраїнських каналів;  мав низку рейтингових соціальних проектів – справді телевізійних, і які зникли з приходом, вірніше з переходом каналу від рук одного горе-керівника до іншого.

середа, 7 вересня 2011 р.

Відкритий лист Президенту України від інвесторів "Дніпровські Вежі"

Пане Президенте, Вам і ворогів не треба, адже члени Вашої команди роблять все так, що і рейтинг падає, і довіра у людей зникає щодо дієвості нової влади. Так стверджувати є підстави.

понеділок, 5 вересня 2011 р.

Загадкові тарифи

Кого б з посади міністра ЖКХ не звільняли, кого б не призначали, скільки б не говорили про прозорість тарифів, ще довго тупцюватимемося на одному місці – реформи не буде, однакових тарифів також. Причина одна, і не лише у сфері житлово-комунальній. Немає відповідальності за прийняті рішення, немає відповідальності за вчинені дії.

середа, 3 серпня 2011 р.

Кожному своє

Одне дорожчає (продукти та послуги, скажімо), інше дешевшає (наприклад, людське життя); одні рахують копійки в кишені, інші мільйони на рахунках, одні хвилюються про городину, інші – про «закрома батьківщини». Кожному своє. У кожного своя місія. У кожного свої витрати.

Щодо ситуації навколо питної води

Останнім часом бювети переживають не найкращі часи. Якщо подивитись, багато з них зараз в жалюгідному стані, оскільки за ними ніхто не доглядає. На кінець 2003 року в Києві нараховувалось 170 бюветів, зараз якщо працює 70 – це добре. В ті роки на теренах СНД Київ вважався містом, де чи не найкраще забезпечення артезіанською водою
Чому так відбувається – питаєте. До мене доходила дуже цікава інформація, мовляв, деякі виробники платили чималі кошти градоначальникам столиці аби тільки не приймались ніякі програми на підтримку та розвиток бюветів. Таким чином поступово знищувалась безкоштовна конкурентна продукція.

Дещо про приватні інвестиції в будівництво житла

Ще зовсім недавно приватним інвесторам закидали, чому вкладали кошти в той об’єкт, де навіть котловану немає. На ці закиди є інша правда – а скільки постраждало тих, хто вкладав в квартиру, де будинок мав всі поверхи, але й це не врятувало – будівництво стоїть.
Інші звинувачували людей в тому, що не перевіряли документів, а гроші віддавали будь-кому. Й ці закиди не правомірні,бо є об’єкти (і їх чимало), забудовники на яких мали і ліцензії, і дозволи, і позитивні висновки, і проекти і що найголовніше – солідного замовника в особі держаної структури – але й там не склалося, горе сталося – квартиру роками чекають.

Про посади і посадовців

Так, ми віримо, що всі ті керівники, які і зайняли відповідні посади у багатьох міністерствах і відомствах, затримаються на них. Та й від душі їм хочеться цього побажати. Адже не встигають вони звикнути до свого кабінету, до свого крісла, не кажучи вже про колектив і коло обов’язків, як ураган змін змітає одних, приводить інших.

На чию користь закони?

Одні кажуть, закони є , але не працюють, інші стверджують, що вкрай потрібно приймати нові, більш виважені. Й ті й інші праві, тільки де правда, коли, діючі закони й справді не діють, за їх нормами навіть в суді складно свої права відстояти; а ті закони, які приймаються, чомусь такі далекі від інтересів кінцевого споживача, що годі й «диву даватися» – на чиї інтереси спрямовані.